ŽENA PO 40 Rok po omlazení

Eau Thermale Avène

Od dermatologie ke kráse pro všechny typy citlivé, intolerantní a alergické pleti. Moderní historie značky, která je spojena s léčebnou hydroterapií, začala v r. 1990 po více než 200 letech dermatologické hydroterapie.

Bonusový obsah ZDARMA

Chcete získat nejnovější informace o omlazení a zdravém životním stylu navazující na knihu Žena po 40? Zadejte váš email a my vám obratem zašleme další informace a tipy na články.

Příznivé účinky vody označené jako “termální” byly dlouho využívány jen místními obyvateli, v rámci samotného místa. Až v roce 1990, po dlouhých letech výzkumu kvality, čistoty a účinnosti Termální vody Avène, Laboratoře Pierre Fabre založily moderní hydroterapeutické centrum.

Po zdvojnásobení kapacity v r. 2004 se v současné době v Dermatologickém hydroterapeutickém centru Avène léčí 2500 pacientů ročně. Jedinečné vlastnosti termální vody Avène potvrzují legitimitu hydroterapeutické léčby i produktové řady, která ji doplňuje. Termální voda Avène je dokonale čistá s optimální rovnováhou vápníku a hořčíku. Poskytuje garanci účinnosti a snášenlivosti pro všechny typy citlivé a podrážděné kůže. Nízký obsah minerálů způsobuje její výjimečnou jemnost.

Eau Thermale Avèneje značka, která spojuje účinnost, bezpečnost, přírodní zdroje a etický přístup – vlastnosti, které vyznávají spotřebitelé 21. století.Síla dvacetileté expertizy a základních hodnot: účinnost a spolehlivost přípravků péče o pleť

Laboratoře Avène nabízejí v současné době téměř 140 výrobků v řadách: základní péče, péče pro dehydratovanou pleť (Hydrance Optimale), přípravky proti stárnutí pleti (Ysthéal+, Eluage, Sérénage), péče pro mastnou, problematickou a aknózní pleť (Cleanance), řada pro hojení podrážděné a poškozené kůže (Cicalfate), péče pro velmi suchou a citlivou kůži (Cold Cream), řada ochrany proti slunci, Termální voda Avène ve spreji a řada sterilní kosmetiky pro intolerantní a alergickou pleť s patentovaným uzávěrem D.E.F.I, který zajišťuje sterilitu přípravku po celou dobu používání a tyto přípravky jsou zcela bez konzervačních látek. Zajišťují tedy nejvyšší bezpečnost a snášenlivost po celou dobu používání.


Všechny přípravky jsou k dostání pouze v lékárnách.

Více informací na: http://www.eau-thermale-avene.cz/.

Ukázky z knihy Žena po 40

Péče o pokožku a omlazující proces

Péče o pokožku
a omlazující proces

Zobrazit ukázku
Líčení s vizážistkou

Líčení s vizážistkou

Zobrazit ukázku
Sexualita ženy po 40

Sexualita ženy po 40

Zobrazit ukázku
Preventivní péče o zdraví po 40

Preventivní péče
o zdraví po 40

Zobrazit ukázku
Žena po 40 z pohledu gynekoložky

Žena po 40 z pohledu gynekoložky

Zobrazit ukázku
Péče o zuby po 40

Péče o zuby po 40

Zobrazit ukázku
Zdravá výživa po 40

Zdravá výživa po 40

Zobrazit ukázku
Zdravé vaření po 40

Zdravé vaření po 40

Zobrazit ukázku
Zdravé cvičení po 40

Zdravé cvičení po 40

Zobrazit ukázku
Šatník zralé ženy

Šatník zralé ženy

Zobrazit ukázku

Zdravé omlazení – Portál péče o tělo i duši Portál péče o tělo i duši
pro všechny aktivní lidi
s otevřenou myslí.

Těhotenství a péče o dítě - Baby On Line Nejnavštěvovanější odborně
garantovaný portál zaměřený
na těhotenství a péči o dítě.

Knihy pro děti Pro chytré hlavičky - knížky pro děti - dětské knížky Vzdělávací knihy pro děti zaměřené
na zdravý životní styl a svět kolem
nás, psací potřeby, hračky.

Zdravé těhotenství - jedinečný rádce To nejdůležitější pro zdravý vývoj
miminka: zdravá výživa, zdravé
recepty a cvičení.

Těhotníček - Praktické rady o těhotenství a dětech Těhotenský deníček psaný pro miminko, těhotenský diář s upozorněním na důležitá data.

Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce. Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace