ŽENA PO 40 Rok po omlazení

La Roche-Posay

La Roche - Posay je tradiční dermatologická značka spojená s dermatologickým léčebným centrem v městečku La Roche-Posay na jihu Francie, které je jedničkou mezi evropskými centry termální dermatologie.

Bonusový obsah ZDARMA

Chcete získat nejnovější informace o omlazení a zdravém životním stylu navazující na knihu Žena po 40? Zadejte váš email a my vám obratem zašleme další informace a tipy na články.

Jedinečné porozumění citlivé pleti

La Roche-Posay je známá pro své přípravky s minimalistickým složením vhodné i pro citlivou pleť, které jsou doporučovány více jak 25 000 dermatology po celém světě.  Od svého vzniku před více jak 40 lety značka úspěšně využívá jedinečné vlastnosti termální vody, a vytváří tak nové generace dermatologických přípravků od hygieny po péči o pleť, tělo,  vlasy a make-up. Unikátní termální voda je nezbytnou aktivní látkou v každém přípravku.

V průběhu své existence provedla značka La Roche-Posay téměř 1 000 klinických a observačních studií a obdržela 25 patentů, které jí umožnily rozvoj jedinečného porozumění každodenní realitě citlivé pleti. La Roche-Posay tak plní požadavky více než 70 % žen, které udávají, že mají citlivou pleť.*

*IPSOS Zdraví a krása, Francie, lékárna 2007

Unikátní termální voda s blahodárnými účinky

Termální voda z La Roche-Posay je označována dermatologickým léčebným centrem v La Roche-Posay, odkud tato účinná aktivní látka pochází, jako voda schopná ulevit citlivé a poškozené pokožce. Termální voda má zklidňující, zvláčňující a antioxidační vlastnosti, které byly prokázány více než 520 klinickými studiemi a více než 45 000 pacienty na 5 kontinentech. Díky těmto vlastnostem je ideální pro všechny typy citlivé nebo poškozené pokožky a je vhodná pro různorodé každodenní použití.

Kvalita života v srdci La Roche-Posay

Zvýšení kvality života pacientů, kteří mají citlivou pleť nebo trpí nějakou kožní patologií, je odjakživa v srdci mise laboratoří La Roche-Posay, a tak značka začala přirozeně jako jedna z prvních spolupracovat s dermatology při vytváření přípravků, které přesně odpovídají potřebám těchto pacientů. La Roche-Posay nabízí přípravky péče o citlivou pleť obličeje, problematickou a aknózní pleť, atopickou a psoriatickou pokožku, fotoprotektivní přípravky nebo přípravky proti vypadávání vlasů. Součástí portfolia jsou také make-upy pro citlivou pleť s různou krycí schopností dle požadavků spotřebitele.

Rakovina kůže nemá sezonu

Značka La Roche-Posay se v rámci zkvalitnění života svých spotřebitelů angažuje v různých projektech, mezi které patří např. včasná diagnostika a prevence rakoviny kůže v rámci  partnerství s Evropským dnem melanomu a Stanu proti melanomu a celoročního projektu Rakovina kůže nemá sezonu ve spolupráci s vybranými dermatology po celé České republice.

Pro každodenní prevenci rakoviny kůže značka nabízí širokou řadu fotoprotektivních přípravků ANTHELIOS, které poskytují až velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením a jsou vhodné i pro pleť se sklonem ke sluneční alergii. Zároveň nabízejí příjemné textury, z jejichž nabídky si vybere každý podle typu své pleti.

Poradenství základem

Pro očekávaný účinek je nezbytné vybrat vhodný přípravek. Správnost výběru můžete konzultovat se svým dermatologem nebo lékárníkem. Přípravky La Roche-Posay jsou k dostání v partnerských lékárnách značky, jejichž seznam a další informace o značce naleznete na webových stránkách www.laroche-posay.cz.

Navštivte také www.facebook.com/LaRoche-PosayCZ

Ukázky z knihy Žena po 40

Péče o pokožku a omlazující proces

Péče o pokožku
a omlazující proces

Zobrazit ukázku
Líčení s vizážistkou

Líčení s vizážistkou

Zobrazit ukázku
Sexualita ženy po 40

Sexualita ženy po 40

Zobrazit ukázku
Preventivní péče o zdraví po 40

Preventivní péče
o zdraví po 40

Zobrazit ukázku
Žena po 40 z pohledu gynekoložky

Žena po 40 z pohledu gynekoložky

Zobrazit ukázku
Péče o zuby po 40

Péče o zuby po 40

Zobrazit ukázku
Zdravá výživa po 40

Zdravá výživa po 40

Zobrazit ukázku
Zdravé vaření po 40

Zdravé vaření po 40

Zobrazit ukázku
Zdravé cvičení po 40

Zdravé cvičení po 40

Zobrazit ukázku
Šatník zralé ženy

Šatník zralé ženy

Zobrazit ukázku

Zdravé omlazení – Portál péče o tělo i duši Portál péče o tělo i duši
pro všechny aktivní lidi
s otevřenou myslí.

Těhotenství a péče o dítě - Baby On Line Nejnavštěvovanější odborně
garantovaný portál zaměřený
na těhotenství a péči o dítě.

Knihy pro děti Pro chytré hlavičky - knížky pro děti - dětské knížky Vzdělávací knihy pro děti zaměřené
na zdravý životní styl a svět kolem
nás, psací potřeby, hračky.

Zdravé těhotenství - jedinečný rádce To nejdůležitější pro zdravý vývoj
miminka: zdravá výživa, zdravé
recepty a cvičení.

Těhotníček - Praktické rady o těhotenství a dětech Těhotenský deníček psaný pro miminko, těhotenský diář s upozorněním na důležitá data.

Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce. Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace