Reakce žen na Ženu po 40

Zajímáme se o Vaše názory, inspirujte ostatní, psát můžete do diskuze nebo na info@babyonline.cz, děkujeme.

3. ledna 2014

Názory žen (redakčně neupraveno) na Ženu po 40 z chatu tyden.cz: Omlazení a zdravotní inventura po čtyřicítce s MUDr. Martincovou, odpovědi pak najdete po prokliknutí na chatu.

Petra Kupcová: Dobrý den, byla jsem překvapená výsledkem vašeho omlazení. Působí to přirozeně, přitom je to oproti stavu před výrazná změna. Který zákrok byl nejúčinnější? Který vám nejvíce pomohl? Je nutné podstoupit vše? Děkuji, Petra.

ILONA D.: DOBRÝ DEN, KNIHA SE MI VELICE LÍBÍ,POJEDNÁVÁ O PROBLEMATICE CELKOVĚ A DO DETAILU, DOKONCE JSEM V NÍ NAŠLA ŘEŠENÍ VLASTNÍHO PROBLÉMU.SKUTEČNĚ VÁM K CELKOVÉ ZMĚNĚ VZHLEDU A VÁHY STAČILY 4 MĚSÍCE? DĚKUJI .

JaroslavaM: Dobrý den, první část vaší knihy, kde popisujete omlazovací proces pleti paní doktorko (ta mě jako jistě mnoho dalších žen) nejvíce zaujala. Zeptám se proto, zda všechny vámi vyzkoušené metody byste globálně mohla doporučit všem ženám po 40 roku věku v rámci omlazení , prevence stárnutí pleti ?
Myslím tím, že každá máme v podstatě ve stejném věku odlišnou plet´. A proto, rozsah a nutnost všech zákroků na ní je jistě závislí na odborném posouzení ?
Musím dále přiznat, že v části o líčení jsem dospěla k závěru, že vlastně ve svých 42 letech se neumím patřičně nalíčit. A měla bych možná absolvovat nějaký kurz . Trošku jsem se styděla.
No v části o preventivním očkování a také stomatologii, jsem si jen potvrdila, že aspoň tady jsem spokojená a v předstihu....
Určitě jste i ve svých 40 letech byla velice aktivní, pracovně vytížená žena. Přesto jste se rozhodla jít trošku jinou cestou, než doposud ...byla jste moc nespokojená se sebou v nějakém ohledu ?
Moc děkuji jak za odpovědi, tak především za publikaci, která určitě našla své čtenářky, příznivkyně. Zdraví Jarka Příbramsko

Katka V.: Vaši publikaci jsem si pečlivě přečetla a donutila mě se sebou začít něco dělat - minimálně s líčením. Ke vzhledu ženy se čím dál více přihlíží, udržovaná žena má i větší šance zaujmout na první pohled třeba při ucházení se o nové zaměstnání. Pomohlo to v něčem i Vám? Cítíte se více atraktivní? A pomohlo Vám omlazení ve Vaší profesi?!? Děkuji za odpovědi.

Weronika: Paní Martincová, Vaši knihu jsem si zakoupila a jsem z ní nadšená! Je určena přesně pro mě a děkuji Vám, že pro nás ženy "na vrcholu" něco podobného vzniklo. Přeji Vám i sobě, ať nám ta kondice a nabitá energie dlouho vydrží!!!

Lenka: Dobrý den paní doktorko, děkuji za Vaši knihu. Je skvělá! Už dlouho jsem na trhu nenašla publikaci, která by mne současně pobavila, poučila, vedla k zamyšlení a mluvila mi "z duše". Věnovala jsem ji s úspěchem ženám, které mám ráda a kterých si moc vážím.
Velmi by mne zajímalo, jak si omlazení užíváte dnes, tj. víc než půl roku po a také, jestli pro nás, ženy po čtyřicítce, chystáte milé překvapení, tj. volné pokračování. To bychom opravdu rády!
Máte i Vy v šatníku modely Gábinky Páralové? Proč právě její, čím Vás oslovily? Kde je nakupujete? Jsou cenově dostupné?
Děkuji Vám za odpovědi na mé otázky a přeji Vám (a trošku sobecky i nám čtenářkám), aby Vás tvůrčí zápal a elán nikdy neopustil!

Lidka: Dobrý den, jsem ráda že mám Vaši knížku Žena po 40, sice jsem žena po 50, je mi 53 let, ale myslím si, že i pro mne může být přínosem.Postupně ji pročítám, zajímá mne hlavně cvičení, uvidím, ráda se s odstupem času podělím o to, co m knížka dala a snad i vzala/doufám že nějaká kila půjdou dolů/. Ještě jednou děkuji za tuto knížku.

Další najdete: Omlazení a zdravotní inventura po čtyřicítce s MUDr. Martincovou

4. září 2013

Kniha je velice inspirující. Je mi 48 let a i když mám genetické dispozice naštěstí takové, že jsem nemusela zatím řešit svůj vzhled, tak se to začíná měnit. Včera jsem napsala paní doktorce ohledně možné konzultace na vylepšení vizáže, ale zjistila jsem, že je až v Brně, tak snad mi poradí někoho poblíž Liberce. V příloze zasílám moje fotečky z minulého týdne z dovolené na oplátku za ty vaše, které máte v knize. Obdivuji vaši odvahu.
Moc děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.
Anna

reakce
reakce